הפילוסופיה של Sand Pal

האהבה שלנו היא לעיצוב צעצועים עם אפשרויות בלתי מוגבלות ליצירה, (openended toys) אשר מרגשים אנשים מכל הסוגים והגילאים, ומאפשרים להם לבטא את היצירתיות שלהם ללא גבולות ובווריאציות אינסופיות.

פלטפורמה לביטוי יצירתיות

כל מי שמשחק עם Sand Pal עושה זאת בדרכו שלו ובסופו של דבר יוצר מבנה מיוחד במינו. התשוקה שלנו היא לעצב צעצועים אשר מקדמים חשיבה מאתגרת וכיף.

הנשמה והגוף שלנו צמאים לפעילויות פשוטות ומעורבות בטבע. אנו מאמינים כי משחק בשמש עם הידיים בחול ורוח הים על הפנים חיונית למוח בריא ומאושר.

משחק עם Sand Pal מעורר חשיבה, משפר מיומנויות מוטוריות, מפתח דמיון, מאפשר יצירתיות ומעודד שיתוף פעולה. צפו במוחם הסקרן של ילדכם בזמן שהם מגלים איך העולם עובד!

להחזיר לקהילה

אנו רואים את עצמנו כחלק מהקהילה ורוצים לתרום בחזרה.כל המוצרים שלנו מורכבים וארוזים באהבה על ידי אנשים מדהימים עם צרכים מיוחדים המספקים לנו משמעות יומיומית מיוחדת לחיים.

תשוקה לעיצוב בר קימא

כמעצבים ומייצרי מוצרים נלהבים, אנו מרגישים עמוקות שיש לנו אחריות רבה ותפקיד חשוב בשמירה על ניקיון הסביבה שלנו מצריכה מזהמת.

ב - Sand Pal אנו מעודדים קיימות ומאמינים כי מוצרים באיכות גבוהה ושימוש רב פעמי בעלי משמעות ומטרה הם הדרך למזער את הזיהום הצרכני.

המוצרים שלנו נועדו לעמוד בשימוש עצים ולהחזיק שנים. אנחנו מייצרים בסטנדרטי איכות ובטיחות הגבוהים ביותר.